Jubileusz 65-lecia

VI Liceum Ogólnokształcącego
Technikum Nr 1
w Rzeszowie

To już 65-lat istnienia naszej szkoły, która jest dla Was zawsze otwarta. Jubileusze stwarzają możliwość do refleksji, podsumowań i wspomnień, dlatego szczególnie zapraszamy w dniu 9.06.2018 (sobota) na uroczystości związane z tym wydarzeniem. Wystarczy zgłosić swój udział indywidualnie lub klasowo na adres e-mail: absolwenci.zs1rzeszow@gmail.com lub telefoniczne: 17 748 21 50 oraz wskazać nauczycieli i wychowawców, z którymi chcielibyście się spotkać.

Planowane uroczystości jubileuszowe:
8.06.2018 (piątek) - uroczysty program z udziałem władz, zaproszonych gości, nauczycieli i pracowników oraz młodzieży.

9.06.2018 (sobota)
- godzina 11.00 Msza święta w Bazylice oo. Bernardynów
- godzina 12.30 - uroczysta akademia w auli szkolnej dedykowana absolwentom, spotkania klasowe. Dalsza część uroczystości 65-lecia według ustaleń absolwentów.