dziennikarska dziennikarska dziennikarska dziennikarska dziennikarska

Dzień wiosny 2015 :)


Utworzono 13.03.2015

Koncert zespołu DREAM HEART


Utworzono 5.03.2015

II miejsce Naszej drużyny w Podkarpackim Konkursie Wiedzy o Kulturze Antycznej

FINAŁ VI PODKARPACKIEGO MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KULTURZE ANTYCZNEJ „Non scholae sed vitae discimus”
W dn. 26 lutego 2015r. odbył się Finał Podkarpackiego Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Kulturze Antycznej „Non scholae, sed vitae discimus”. Już po raz szósty zorganizowany został przez VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie oraz Zakład Historii Starożytnej i Orientalistyki Instytutu Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego pod Honorowym Patronatem Rektora UR, Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Rzeszowie oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Konkurs ten cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, jak i nauczycieli. Ma on charakter interdyscyplinarny i przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa podkarpackiego, wykazujących szczególne zainteresowanie kulturą antyczną. Dziesięć najlepszych 3-osobowych drużyn po dwuetapowych, pisemnych eliminacjach zostało zakwalifikowanych przez Komisją Konkursową do Finału. Eliminacje III stopnia miały charakter ustny i polegały na przygotowaniu „scenki rodzajowej” dotyczącej wybranej przez uczestników dziedziny życia w starożytności oraz udzieleniu odpowiedzi na wylosowane pytania. Finalistów oceniało jury, w skład którego weszli pracownicy naukowi pod przewodnictwem dra Piotra Berdowskiego oraz dra Macieja Milczanowskiego. I miejsce zdobyła drużyna z I LO w Rzeszowie: Katarzyna Bembenek – Sylwia Samojedny – Dawid Gruca; II miejsce: VI LO w Rzeszowie w składzie: Olaf Hadam – Jakub Rogala – Mateusz Cichy; III zaś zdobyło II LO z Krosna:Anna Litarowicz – Katarzyna Pelczar – Patrycja Warzecha. Jury doceniło wyróżnieniem prezentację zespołu z I LO w Łańcucie: Michał Szydełko – Witold Zardzewiały – Aleksandra Koba. Laureaci Konkursu, obok dyplomów i nagród rzeczowych, otrzymali dodatkowe 20 punktów, jeśli wybiorą studia na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku: Historia lub Kulturoznawstwo. Medialny patronat nad całością Konkursu – jak co roku – objęło Akademickie Radio i Telewizja Centrum, gazeta codzienna „Super Nowości” oraz portale internetowe „Super Student” i studencirzeszow.pl.
Organizatorami konkursu są: dr Beata Blahaczek, mgr Bogumiła Zielińska.

Utworzono 3.03.2015

UWAGA!!! ZMIANA w FINALE KONKURSU ANTYCZNEGO

Uprzejmie informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Organizatora VI Konkursu Antycznego, finał odbędzie się w auli Zespołu Szkół Nr 1 (6 Liceum Ogólnokształcące) przy ul. Towarnickiego 4 w Rzeszowie.
Utworzono 23.02.2015

WYKAZ SAL NA SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI- 30.01.2015

Godz.17.30 klasy I i II LO
KLASA 1 a mgr A.Jaworska -sala 219
KLASA 1 b mgr R.Pirga -sala 221
KLASA 1 c mgr J.Tomaka -sala 217
KLASA 1 d mgr D.Beniowska -sala 127
KLASA 1 e mgr M.Andrzejczak -sala 29
KLASA 1 f mgr M.Pikiel -sala 223
KLASA 1 g mgr K.Wójcik -sala 129
KLASA 1 h dr B.Blahaczek -sala 119
KLASA 1 i mgr A.Błażejowski -sala 122
KLASA 1 k mgr K.Pabisz -sala 32
KLASA 2 a mgr E.Krupa -sala 229
KLASA 2 b mgr D.Długosz -sala 220
KLASA 2 c mgr R.Jost -sala 114
KLASA 2 d mgr B.Tylutki -sala 213
KLASA 2 e mgr M.Wójcicka -sala 212
KLASA 2 f mgr R.Brygidyn -sala 115
KLASA 2 g mgr U.Łubgan -sala 21
KLASA 2 h mgr J.Kordek -sala 225
KLASA 2 i mgr B.Rzeźnik -sala 126
KLASA 2 k mgr Z. Figiel -sala 34

Godzina 16.00 klasy III LO i Technikum Nr 1

KLASA 3 a mgr E.Grudzień -sala 32
KLASA 3b mgr C.Janik-Ozga -sala 124
KLASA 3 c mgr R.Skoraczyńska -sala 130
KLASA 3 d mgr B.Zielińska -sala 127
KLASA 3 e mgr K.Tomczyk -sala 29
KLASA 3 f mgr B.Ćwiąkała -sala 217
KLASA 3 g mgr E.Brożyna -sala 119
KLASA 3 h mgr A.Ułomek -sala 219
KLASA 3 i mgr A.Szykuła -sala 21
KLASA 3 k mgr G.Majkutowska -sala 122
KLASA 1 A mgr E.Górka -sala 223
KLASA 1 B mgr E.Kopeć -sala 229
KLASA 2 A mgr J.Piotrowski -sala 220
KLASA 2 B/C mgr M.Niemczyk -sala 34
KLASA 3 A mgr S.Brocki -sala 129
KLASA 3 B/C mgr S.Wadiak -sala 212
KLASA 4 A mgr A.Kiełtyka -sala 213
KLASA 4 B/C mgr K.Fluda -sala 221

Utworzono 29.01.2015

III miejsce naszych Uczennic w Konkursie „Tożsamość i pamięć. Stan wojenny”

Uczennice VI LO w Rzeszowie: Izabela Tańcula (3h) , Natalia Jaworska (2h) oraz Natalia Naworól (3h) zajęły III miejsce w Konkursie Podkarpackim: „Tożsamość i pamięć. Stan wojenny”. Celem Konkursu było poznawanie historii najnowszej - czasy stanu wojennego, gromadzenie materiałów będących potwierdzeniem faktów, doświadczeń ludzi bezpośrednio zaangażowanych w te wydarzenia oraz zachowanie pamięci o tych, którzy swoim zaangażowaniem i determinacją dają przykład młodemu pokoleniu jak żyć dzisiaj. Uczestnicy mieli za zadanie nagranie reportażu radiowego ze świadkiem historii, który przybliżył historię związaną z wydarzeniami stanu wojennego.

Utworzono 22.01.2015

Zaproszenie na koncert Dzięwczęcej Orkiestry Dętej

Dziewczęca Orkiestra Dęta serdecznie zaprasza na coroczny koncert na zakończenie tygodniowego zgrupowania zespołu. W czasie koncertu zaprezentuje się tzw. „stara” orkiestra, czyli skład koncertowy oraz „młoda” orkiestra, do której należą dziewczęta zaczynające swoją przygodę z muzyką u nas od września 2014r. W czasie koncertu zespół zaprezentuje m.in. bluesowe rytmy w „Rockin’ Trumpets” Philipa Sparke’a, będzie chwilami romantycznie przy nutkach „Blue Tango” Leroy’a Andersona, nie zabraknie też takich hitów jak „Skoda Lasky” Jaromira Vejvody Koncert odbędzie się 7 lutego 2015r. o godzinie 16:00 w auli Zespołu Szkół Nr 1 (VI Liceum Ogólnokształcące) w Rzeszowie.

Wstęp wolny!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na koncercie!!!
Dziewczęca Orkiestra Dęta

Utworzono 21.01.2015

Lista drużyn zakwalifikowanych do Finału Konkursu Antycznego

UWAGA!!!! Zmieniła się data Finału Konkursu Antycznego. Odbędzie się on 26 lutego 2015r. /czwartek/ w Instytucie Historii o godz. 10.00

Finał Konkursu odbędzie się 4 marca 2013r. (czwartek) o godz. 10.00 w Instytucie Historii (Uniwersytet Rzeszowski, ul. Rejtana 16c). Data ta może ulec przesunięciu (w granicach 1 tygodnia) z uwagi na planowany wyjazd służbowy Przewodniczącego Komisji Konkursowej prof. P. Berdowskiego. Prosimy śledzić stronę internetową VI LO w Rzeszowie.

Lista drużyn zakwalifikowanych:
Lista do pobrania

Utworzono 17.01.2015

Koszulki z logo szkoły

Samorząd Uczniowski informuje, że można kupić T-shirt z logo 6LO lub Technikum.... Koszulki można kupić poprzez zamawianie i oddanie listy przez przewodniczących klas lub na kiermaszu, który odbędzie się w środę 21.01.2015 na długiej przerwie w holu na pierwszym piętrze.
Cena 15 zł

Bądź dumny ze swojej szkoły !!!!!! Noś T-shirt z logo !!! Inni będą go mieli a Ty ?

Utworzono 14.01.2015

Półfinał Podkarpackiego Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Kulturze Antycznej “Non scholae sed vitae discimus”

W dniu dzisiejszym, tj. 13 stycznia 2015r. w naszej szkole odbył się PÓŁFINAŁ PODKARPACKIEGO MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KULTURZE ANTYCZNEJ “Non scholae sed vitae discimus”. Konkurs ten organizowany jest przez VI Liceum Ogólnokształcące im. A. Towarnickiego w Rzeszowie oraz Zakład Historii Starożytnej i Orientalistyki Instytutu Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego pod Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego, oraz Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Rzeszowie już od 6 lat. Ma on charakter interdyscyplinarny i przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego, wykazujących szczególne zainteresowanie kulturą antyczną. Do Półfinału zakwalifikowanych zostało 29 drużyn z całego Podkarpacia. Tylko 8 z nich uzyska statut Finalisty i weźmie udział w Finale Konkursu, który odbędzie się w Instytucie Historii na Uniwersytecie Rzeszowskim początkiem marca 2015r.

Trzymamy kciuki za drużyny z naszego Liceum!!!

Utworzono 13.01.2015

„Krwawa akcja – oddaj krew, okaż serce”

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Krwawa akcja – oddaj krew, okaż serce”!

Zespół Szkół nr 1 w Rzeszowie we współpracy z Estradą Rzeszowską, w ramach Rzeszowskiego Inkubatora Kultury w okresie od XI 2014 roku – I 2015 roku realizuje projekt „Krwawa akcja – oddaj krew, okaż serce”. Jego celem jest przygotowanie młodzieży do realizacji ich pierwszych inicjatyw kulturalnych, edukacyjnych i społecznych. Honorowy Patronat nad naszą akcją sprawuje Pan Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Pomysł takiej właśnie akcji był inicjatywą uczniów, oni go realizują, we współpracy z organizatorem i przy pomocy nauczycieli. W jego ramach podjęliśmy szereg działań, mających na celu poszerzenie wiedzy młodzieży na temat honorowego krwiodawstwa i zachęcanie ich do honorowego oddawania krwi. Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Rzeszowie do udziału w proponowanych przez nas działaniach, którymi są: 1) Konkurs na komiks lub hasło propagujące honorowe krwiodawstwo – wszystkie niezbędne informacje są dostępne na stronie internetowej naszej szkoły: www.lo6.resman.pl, 2) 14 stycznia 2015 roku odbędzie się w naszej szkole debata (10:40 – 12:20) dotycząca honorowego krwiodawstwa, w czasie której prelekcję na ten temat wygłosi pracownik Podkarpackiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, uczniowie będą mogli zadać pytania dotyczące tej tematyki; zaprosiliśmy również osobę, która od lat jest honorowym dawcą krwi. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego Państwa szkoły, 3) 22 stycznia 2015 roku, w godzinach od 8 – 13 w naszej szkole zostanie uruchomiony punkt, gdzie będzie można oddać krew. Mamy nadzieję, że pełnoletni uczniowie Państwa szkoły zechcą się do nas przyłączyć.

Z poważaniem – Organizatorzy Projektu

Pliki do pobrania:
Regulamin

Utworzono 12.12.2014

Koncert Mikołajkowy

Utworzono 2.12.2014

"I ty możesz mieć czerwoną czapkę" - podsumowanie

ZEBRALIŚMY 10,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH !!!!!

Przeczytaj cały artykuł i zobacz zdjęcia z akcji >>

Zobacz materiał >>

Utworzono 2.12.2014

Głosowanie w I Edycji Konkursu Fotograficznego "Budownictwo wokół nas"Na szkolnym Facebooku zaprezentowane zostały prace konkursowe uczniów naszej szkoły, W regulaminie jest zapis, że wpływ na ostateczną ocenę oprócz głosów jury macie również Wy! Lajkujcie zdjęcia, które według Was są najlepsze i pomóżcie ich autorom wygrać ten konkurs !!!

https://www.facebook.com/viliceum.kontooficjalne

Utworzono 18.11.2014

„I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONĄ CZAPKĘ!” 2014

Charytatywna Akcja Mikołajkowa „I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONĄ CZAPKĘ!” organizowana jest przez 6 Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie wraz z Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci już od 6 lat. Istota jej polega na tym, iż we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych i gimnazjach w Rzeszowie na 4. godzinie lekcyjnej wolontariusze z VI LO (ubrani w białe koszule i mikołajowe czapki) prowadzą zbiórkę pieniędzy oraz rzeczy potrzebnych dla Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci (kosmetyki dziecięce i pielęgnacyjne, zabawki i słodycze). Zebrane pieniądze przeznaczone zostają na specjalistyczny sprzęt medyczny i leki potrzebne nieuleczalnie chorym Dzieciom. Patronat medialny nad Akcja Mikołajkową co roku obejmują: Akademickie Radio Centrum, Dziennik Regionalny „Super Nowości” oraz TVP Rzeszów. Akcja Mikołajkowa ma podwójne znaczenie: z jednej strony – kwestia czysto finansowa – pomagamy w sposób realny nieuleczalnie chorym Dzieciom; z drugiej strony dzięki niemu docieramy do potencjalnych wolontariuszy Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, którzy bezinteresownie, z dobroci serca chcą pomagać innym, chcą dzielić się swoją radością i służyć swoim wsparciem. O tym, że ta akcja ma sens dowiadujemy się ze świadectw młodych ludzi, którzy dzięki niej zetknęli się z Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci.

PRZYŁĄCZ SIĘ !!!!!!!!

Kontakt: beatablahaczek@wp.pl

Posłuchaj spot radiowy (link dla starszych przeglądarek)...


Utworzono 14.11.2014

Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej info II ETAP

Miło nam poinformować o kwalifikacjach do drugiego etapu Konkursu. Pełna lista znajduje się w pliku do pobrania umieszczonym poniżej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnyc hetapach.

Równocześnie informujemy, iż PÓŁFINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ 13 STYCZNIA 2015R. (wtorek) O GODZ. 10.00 W VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W RZESZOWIE (AULA). Przypominamy także, iż zgodnie z Regulaminem etap II polega na napisaniu przez każdą drużynę reportażu związanego z tematem Konkursu. Praca ta ma zawierać max 250 słów. Czas trwania II etapu Konkursu wynosi 90 minut. Wyniki posłużą do wyłonienia najlepszych 8 drużyn, które uzyskają statut Finalistów i wezmą udział w Finale (Instytut Historii – Uniwersytet Rzeszowski). Podstawowym narzędziem komunikacji między Organizatorami i Uczestnikami Konkursu jest strona internetowa VI LO (http://www.lo6.resman.pl/index.php/konkursy), gdzie zamieszczone są Regulamin, komunikaty, a także wyniki poszczególnych stopni Konkursu.

Pliki do pobrania:
Lista zakwalifikowanych do drugiego etapu

Konktakt 14.11.2014 dr Beata Blahaczek

Spotkanie z rodzicami 14-11-2014

WYKAZ SAL NA godz.16.00 - rodzice uczniów klas I i II LO
Spotkanie z rodzicami uczniów klas I-szych rozpocznie się w auli szkolnej

KLASA 1 a mgr A.Jaworska -sala 219
KLASA 1 b mgr R.Pirga -sala 221
KLASA 1 c mgr J.Tomaka -sala 217
KLASA 1 d mgr D.Beniowska -sala 127
KLASA 1 e mgr M.Andrzejczak -sala 29
KLASA 1 f mgr M.Pikiel -sala 223
KLASA 1 g mgr K.Wójcik -sala 129
KLASA 1 h dr B.Blahaczek -sala 119
KLASA 1 i mgr A.Błażejowski -sala 122
KLASA 1 k mgr K.Pabisz -sala 32
KLASA 2 a mgr E.Krupa -sala 229
KLASA 2 b mgr D.Długosz -sala 220
KLASA 2 c mgr R.Jost -sala 114
KLASA 2 d mgr B.Tylutki -sala 213
KLASA 2 e mgr M.Wójcicka -sala 212
KLASA 2 f mgr R.Brygidyn -sala 115
KLASA 2 g mgr U.Łubgan -sala 21
KLASA 2 h mgr J.Kordek -sala 225
KLASA 2 i mgr B.Rzeźnik -sala 126
KLASA 2 k mgr Z. Figiel -sala 34

WYKAZ SAL NA Godzinę 17.30 - klasy 3 LO i wszystkie technikum

KLASA 3 a mgr E.Grudzień -sala 32
KLASA 3b mgr C.Janik-Ozga -sala 124
KLASA 3 c mgr R.Skoraczyńska -sala 130
KLASA 3 d mgr B.Zielińska -sala 127
KLASA 3 e mgr K.Tomczyk -sala 29
KLASA 3 f mgr B.Ćwiąkała -sala 217
KLASA 3 g mgr E.Brożyna -sala 119
KLASA 3 h mgr A.Ułomek -sala 219
KLASA 3 i mgr A.Szykuła -sala 21
KLASA 3 k mgr G.Majkutowska -sala 122
KLASA 1 A mgr E.Górka -sala 223
KLASA 1 B mgr E.Kopeć -sala 229
KLASA 2 A mgr J.Piotrowski, J.Czerepkowska -sala 220
KLASA 2 B/C mgr M.Niemczyk -sala 34
KLASA 3 A mgr S.Brocki -sala 129
KLASA 3 B/C mgr S.Wadiak -sala 212
KLASA 4 A mgr A.Kiełtyka -sala 213
KLASA 4 B/C mgr K.Fluda -sala 221

Utworzono 11.11.2014

Podkarpacki Konkurs Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego TEEN SHOW

Drodzy uczniowie i nauczyciele podkarpackich szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy do udziału w Podkarpackim Konkursie Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego TEEN SHOW. Od 2014 roku możecie wybierać repertuar nie tylko w języku angielskim, ale także w językach: niemieckim, hiszpańskim, francuskim lub rosyjskim.
W tym roku będziemy również gościć wybitnych jurorów: pracowników naukowych, muzyków, przedstawicieli mediów, filologów oraz po raz pierwszy – aktorów.

Pliki do pobrania:
Regulamin
Plakat

Konktakt konkursteenshow@gmail.com

Zdjęcia z otrzęsiny klas pierwszych 24.10.2014

Zdjęcia z otrzęsin są już na facebooku: kliknij tu


Utworzono 26.10.2014

Etap szkolny VI Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Kulturze Antycznej

Etap szkolny VI Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Kulturze Antycznej „non scholae sed vitae discimus” - czwartek 30 października 2014r. Na 2. godzinie lekcyjnej w sali 128.

Beata Blahaczek, Bogumiła Zielińska
Utworzono 24.10.2014

Jesienny pieszy rajd w Beskid Sądecki 11-12.10.2014r.

Złota polska jesień to najlepszy okres w roku żeby podziwiać piękno gór w całej gamie barw, które serwuje przyroda. Październik tego roku jest wyjątkowo ciepły, więc tym chętniej ruszyliśmy na wyprawę w sprawdzone i lubiane miejsce do Jędrka i jego Chatki Magóry. Trasa wiodła z Piwnicznej Zdroju żółtym szlakiem na Niemcową, gdzie herbatką uraczył nas gospodarz chatki - Haris. Następnie czerwonym szlakiem doszliśmy do rozdroża na Wielkim Rogaczu, skąd niebieskim szlakiem doszliśmy na przełęcz Obidza. Tu kolejna zmiana koloru szlaku i zielonym doszliśmy na Eliaszówkę - i tu niespodzianka, na szczycie zbudowano 20-metrową wieżę widokową. W schronisku na szczęście nie było zasięgu więc można było się skupić na śpiewie przy dźwiękach gitary - i tak upłyną dzień pierwszy. Zielony szlak sprowadził nas do Piwnicznej, gdzie odwiedziliśmy pizzerię na szlaku. Był to ostatni punkt naszego rajdu. W rajdzie wzięli udział uczniowie VI LO w Rzeszowie pod opieką mgr Barbary Tadli, zaprzyjaźniona grupa z Energetyka i członkowie Koła Agruś z ZS Agroprzedsiębiorczości.

Już teraz mgr Barbara Tadla zaprasza na rajd wiosenny w maju 2015r.

Utworzono 17.10.2014

Otrzęsiny klas pierwszych


Utworzono 16.10.2014

Szkolne mistrzostwa w siatkówce chłopców


Utworzono 16.10.2014

Konkurs językowy "The Point Open 2014/2015"


Jeżeli jesteście zainteresowani tym konkursem to skonsultujcie z nauczycielem języka obcego, wejdźcie na stronę www.thepoint.pl i rejestrujcie się. Rejestracja tylko do 31.10.2014


Utworzono 16.10.2014

Konkurs "Układ Słoneczny - własna interpretacja"

Dzisiaj w holu na pierwszym piętrze mogliśmy podziwiać prace pierwszoklasistów na konkurs "Układ Słoneczny - własna interpretacja". W przyszłym tygodniu nastąpi rozstrzygnięcie i podamy zwycięzców...
Zdjęcia z pracami konkursowymi można oglądnąc na facebooku.
Opiekunami konkursu są mgr Małgorzata Czarnota i mgr Elżbieta Kopeć.


Utworzono 16.10.2014

Uwaga! Aktualizacja podziału godzin


Nastąpiła aktualizacja planu lekcji obowiązująca od 29.09.2014
Prosimy o zapoznanie się z aktualnym podziałem godzin!!!!!!
Utworzono 25.09.2014

Uwaga! Konkurs fotograficzny


Zapraszamy wszystkich chętnych amatorów fotografii do wzięcia udziału w I Edycji Konkursu Fotograficznego "Budownictwo wokół nas". Weźcie aparaty do ręki i zróbcie trzy najpiękniejsze zdjęcia obiektów budowlanych lub ich części w artystycznym ujęciu. Czytajcie regulamin, który znajduje się w zakładce Konkursy i wypełniajcie formularz zgłoszeniowy. Czekamy na prace od 15 października do 14 listopada. Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne :)

Opiekunem konkursu jest mgr inż. Maria Słuja.
Utworzono 2.10.2014

Uwaga! Aktualizacja podziału godzin


Nastąpiła aktualizacja planu lekcji obowiązująca od 29.09.2014
Prosimy o zapoznanie się z aktualnym podziałem godzin!!!!!!
Utworzono 25.09.2014

Spotkanie z rodzicami klas maturalnych

W dniu 25.09.2014 r. o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas maturalnych w auli szkolnej, następnie w salach lekcyjnych wg wykazu:
KLASA 3 a mgr E.Grudzień -221
KLASA 3b mgr C.Janik-Ozga -122
KLASA 3 c mgr R.Skoraczyńska -130
KLASA 3 d mgr B.Zielińska -127
KLASA 3 e mgr K.Tomczyk -29
KLASA 3 f mgr B.Ćwiąkała -217
KLASA 3 g mgr E.Brożyna -219
KLASA 3 h mgr A.Ułomek -129
KLASA 3 i mgr A.Szykuła -213
KLASA 3 k mgr G.Majkutowska -212
KLASA 4 A mgr A.Kiełtyka -34
KLASA 4 B/C mgr K.Fluda -220

Utworzono 23.09.2014

Spotkanie z rodzicami klas 1

Spotkanie z rodzicami klas pierwszych odbędzie się 12.09.2014 o GODZ. 16.30 w auli szkolnej. Po rozpoczęciu wychowawcy zapraszają do następujących sal:
KLASA 1 a mgr A.Jaworska -sala 219
KLASA 1 b mgr R.Pirga -sala 221
KLASA 1 c mgr J.Tomaka -sala 212
KLASA 1 d mgr D.Beniowska -sala 127
KLASA 1 e mgr M.Andrzejczak -sala 29
KLASA 1 f mgr M.Pikiel -sala 213
KLASA 1 g mgr K.Wójcik -sala 229
KLASA 1 h dr B.Blahaczek -sala 119
KLASA 1 i mgr A.Błażejowski -sala 21
KLASA 1 k mgr K.Pabisz -sala 32
KLASA 1 A mgr E.Górka -sala 223(technikum)
KLASA 1 B mgr E.Kopeć -sala 34(technikum)

Utworzono 8.09.2014

Witamy po wakacjach ...

Jak co roku zbliża się początek września, a co za tym idzie, czas spotkać się w gronie przyjaciół, a w przypadku pierwszoklasistów zawrzeć nowe znajomości. Mamy nadzieję że te dwa minione miesiące spędziliście aktywnie odpoczywając i wracacie pełni zapału i chęcie do podjęcia nowych wyzwań ;)
Na początek trochę informacji: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o godzinie 9.00 poprzedzone tradycyjnie mszą w kościele o.o. Bernardynów o godz 8.00. W zależności od pogody mamy dwa warianty: 1. W przypadku ładnej, wszystkie klasy spotykają się przed szkołą z Panem Dyrektorem, następnie klasy pierwsze udają się najpierw do auli szkolnej, a potem do wyznaczonych sal, a pozostałe klasy prosto do sal na spotkanie z wychowawcami.
2. Jeżeli pogoda zawiedzie pomijamy spotkanie przed szołą.

Numery sal i nazwiska wychowawców można sprawdzić TU lub na naszym koncie na Facebooku.

Również możecie sprawdzić na stronie szkoły podział godzin na rok 2014/2015.

Utworzono 27.08.2014ROK SZKOLNY 2013/2014 *********************************************************

Odbiór świadectw maturalnychUroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek o godzinie 9.00.
O 8.00 o.Bernardyni zapraszają na Mszę Św.

Świadectwa maturalne będzie można odebrać 27 czerwca od godz 10.30. Zapraszamy...Utworzono 16.06.2014

50. rocznica matury

Dnia 14 czerwca o godzinie 10.00 w auli szkolnej odbędzie się spotkanie rocznika, który w 1964 roku zdawał maturę.
Utworzono 11.04.2014

Uroczyste zakończenie roku dla klas maturalnychUroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych odbędzie się w piątek 25.04.2014 o godzinie 11.00. Msza Św. w kociele o. Bernardynów zacznie się o 10.00


Utworzono 23.04.2014

Sylwia Fuglewicz kl. 2k – zwyciężczynią Konkursu Wiedzy o Rzeszowie

Sylwia Fuglewicz kl. 2k – zwyciężczynią Konkursu Wiedzy o Rzeszowie "Rzeszów - to moje miasto, miasto, w którym mieszkam, uczę się i wypoczywam". Celem konkursu jest odkrywanie bogactwa i dziedzictwa kulturowego poprzez poznawanie przeszłości miasta; uświadamianie europejskiego wymiaru tego dziedzictwa, rozbudzanie i rozwijanie zainteresowania młodzieży szkół średnich swoim miastem, jego przeszłością, środowiskiem geograficznym, kulturą oraz życiem gospodarczym i społecznym, popularyzacja wiedzy na temat ludzi wpisanych w historię miasta, wskazywanie wzorców osobowych, kształtowanie poczucia więzi regionalnej poprzez upowszechnianie wiedzy o małej ojczyźnie. W finałowym teście Sylwia pokonała 110 uczniów z ponad 20 rzeszowskich szkół średnich . Uroczyste wręczenie nagród przewidziano w dniu 28 kwietnia o godz. 13 w Rzeszowskim Ratuszu. Nasza uczennica, jako zdobywczyni pierwszego miejsca otrzyma w nagrodę 3-dniową wycieczkę do Bratysławy i Wiednia , której fundatorem jest Fundacja Książąt Lubomirskich oraz cenną nagrodę ufundowaną przez Prezesa Polskiego Radia Rzeszów S.A. Laureatkę upominkami nagrodzą także: WSK "PZL - Rzeszów" S.A. i Radio Taxi 19191 oraz GC "Nowiny" i Urząd Miasta Rzeszowa. Opiekun dr Beata Blahaczek.

Utworzono 11.04.2014

Wykaz sal na spotkanie z rodzicami w dniu 9.04.2014

Zapraszamy rodziców klas 1 i 2 liceum na godzinę 16.00. Klasy 3 oraz wszystkie technikum zaczynają 17.30

1 a mgr E.Krupa -sala 229, 1 b mgr D.Długosz -sala 114, 1 c mgr R.Jost -sala 119, 1 d mgr B.Tylutki -sala 213, 1 e mgr M.Wójcicka -sala 212, 1 f mgr R.Brygidyn -sala 28, 1 g mgr U.Łubgan -sala 21, 1 h mgr J.Kordek -sala 223, 1 i mgr B.Rzeźnik -sala 219, 1 k mgr Z. Figiel -sala 32,

2 a mgr E.Grudzień -sala 124, 2b mgr C.Janik-Ozga -sala 115, 2 c mgr R.Skoraczyńska-sala 130, 2 d mgr B.Zielińska -sala 127, 2 e mgr K.Tomczyk -sala 29, 2 f mgr B.Ćwiąkała -sala 217, 2 g mgr E.Brożyna -sala 220, 2 h mgr A.Ułomek -sala 129, 2 i mgr A.Szykuła -sala 34, 2 k mgr G.Majkutowska-sala 122,

3 a mgr A.Jaworska -sala 219, 3 b mgr R.Pirga -sala 221, 3 c mgr R.Kalandyk -sala 115, 3 d mgr M.Jadam -sala 127, 3 e mgr M.Andrzejczak -sala 29, 3 f mgr J.Tomaka -sala 122, 3 g dr B.Blahaczek -sala 217, 3 h mgr J.Majcher -sala 213, 3 i mgr A.Błażejowski -sala 119, 3 k mgr K.Pabisz -sala 32,

1 A - mgr J.Czerepkowska-sala 220, 1 B/C- mgr M.Niemczyk -sala 28, 2 A - mgr S.Brocki -sala 129, 2 B/C- mgr S.Wadiak -sala 121, 3 A - mgr A.Kiełtyka -sala 212, 3 B/C- mgr K.Fluda -sala 124, 4 A - mgr E.Górka -sala 223, 4 B/C- mgr E.Maryniak-Kokoszka-sala 21

Utworzono 1.04.2014

Klasy informatyczne na IT Academic Day 2014

Zobacz co psuli :)...

Utworzono 28.03.2014

Konkursu Piosenki i Wiersza Anglojęzycznego TEEN SHOW 2014

Zobacz galerię zdjęć z konkursu...

Utworzono 27.03.2014

III miejsce naszej drużyny w FINALE V PODKARPACKIEGO MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KULTURZE ANTYCZNEJ „Non scholae sed vitae discimus”

W dn. 27 lutego 2014r. w Instytucie Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Finał Podkarpackiego Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Kulturze Antycznej „Non scholae, sed vitae discimus”. Już po raz piaty zorganizowany został przez VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie oraz Zakład Historii Starożytnej i Orientalistyki Instytutu Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego pod Honorowym Patronatem Rektora UR prof. dra hab. Aleksandra Bobko, Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Rzeszowie Tadeusza Bajdy oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty Jacka Wojtasa. Nasza drużyna w składzie Katarzyna Kocan, Izabela Tańcula, Rafał Winiarski zdobyła III miejsce przygotowując „scenkę rodzajową” dotyczącej wybranej przez uczestników dziedziny życia w starożytności oraz udzielając odpowiedzi na wylosowane pytania.

Utworzono 12.03.2014

Koncert Walentynkowy


W piątek 14.02.2014 na trzeciej godzinie lekcyjnej wystąpi zespół Cardio i Krzysiek Chruściel Klasy uczestniczące to: 2a 2b 2k 2AT 1g 1f 1k 1d


Utworzono 12.02.2014

Uwaga ! Aktualizacja podziału godzin


Nastąpiła aktualizacja planu lekcji obowiązująca od drugiego semestru (3.02.2014)
Prosimy o zapoznanie się z aktualnym podziałem godzin!!!!!!


Utworzono 28.01.2014

Spotkanie z rodzicami 17.01.2014 (piątek)

Spotkanie z rodzicami odbędzie się 17.01.2014 (piątek). Rodziców klas pierwszych i drugich liceum zapraszamy na godzinę 17.30, natomiast rodziców maturzystów i uczniów technikum zapaszamy wcześniej, na godzinę 16.00.

Wykaz sal na spotkanie z rodzicami: KLASA 3 a mgr A.Jaworska -sala 219 KLASA 3b -sala 221, KLASA 3c mgr R.Kalandyk -sala 115, KLASA 3d mgr M.Jadam -sala 127, KLASA 3e mgr M.Andrzejczak -sala 29, KLASA 3f mgr J.Tomaka -sala 122, KLASA 3g dr B.Blahaczek -sala 217, KLASA 3h mgr J.Majcher -sala 213, KLASA 3i mgr A.Błażejowski -sala 119, KLASA 3k mgr K.Pabisz -sala 32, KLASA 1A - mgr J.Czerepkowska-sala 220, KLASA 1B/C- mgr M.Niemczyk -sala 28, KLASA 2A - mgr S.Brocki -sala 129, KLASA 2B/C- mgr S.Wadiak -sala 121, KLASA 3A - mgr A.Kiełtyka -sala 212, KLASA 3B/C- mgr K.Fluda -sala 124, KLASA 4A - mgr E.Górka -sala 223, KLASA 4B/C- mgr E.Maryniak-Kokoszka-sala 21, KLASA 1a mgr E.Krupa -sala 229, KLASA 1b mgr D.Długosz -sala 114, KLASA 1c mgr R.Jost -sala 119, KLASA 1d mgr B.Tylutki -sala 213, KLASA 1e mgr M.Wójcicka -sala 212, KLASA 1f mgr R.Brygidyn -sala 28, KLASA 1g mgr U.Łubgan -sala 21, KLASA 1h mgr J.Kordek -sala 223, KLASA 1i mgr B.Rzeźnik -sala 219, KLASA 1k mgr Z. Figiel -sala 32, KLASA 2a mgr E.Grudzień -sala 124, KLASA 2b mgr C.Janik-Ozga -sala 115, KLASA 2c mgr R.Skoraczyńska-sala 130, KLASA 2d mgr B.Zielińska -sala 127, KLASA 2e mgr K.Tomczyk -sala 29, KLASA 2f mgr B.Ćwiąkała -sala 217, KLASA 2g mgr E.Brożyna -sala 220, KLASA 2h mgr A.Ułomek -sala 129, KLASA 2i mgr A.Szykuła -sala 34, KLASA 2k mgr G.Majkutowska-sala 122.

Utworzono 10.01.2014

Lata 70. w szkole :)

W dniu 17 grudnia br. w Auli Szkolnej odbyła się impreza tematyczna realizowana w ramach projektu "Młodzież dla miasta". Tego dnia został zorganizowany pokaz mody, w którym wystąpili przedstawiciele poszczególnych klas. Przenieśliśmy się w klimat lat 70. i wystylizowaliśmy w taki sposób. Na pokazie dominowały stroje hipisowskie, punkowe oraz styl disco. Program przygotowała klasa 2d.


Utworzono 19.12.2013

Teen Show 2014 - eliminacje 5.12.2013

Zapraszamy do udziału w eliminacjach do międzyszkolnego Konkursu Piosenki i Wiersza Anglojęzycznego TEEN SHOW. Eliminacje odbędą się 05.12.2013 roku. Zgłoszenia prosimy kierować do p. Dominiki Beniowskiej lub p. Anety Kiełtyki. Gwarantujemy udaną zabawę, prestiżowe nagrody oraz występ przed szeroką publicznością. W tym roku patronuje nam Uniwersytet Rzeszowski oraz Podkarpacki Kurator Oświaty.
Nadrzędnym celem konkursu jest popularyzacja literatury i piosenki anglojęzycznej, zainteresowanie nauką języka angielskiego poprzez kontakt z żywym językiem, jak również dbałość o czystość i piękno języka angielskiego. Zależy nam również na integracji środowisk młodzieżowych, kształtowaniu kultury muzycznej oraz rozwijaniu umiejętności wokalnych wśród młodzieży. Konkurs organizowany jest od 2005 r. Do roku 2009 była to impreza wewnątrzszkolna. W roku 2010 zasięg konkursu został rozszerzony o szkoły z terenu miasta Rzeszowa, a w roku 2011/2012 zdecydowaliśmy się zaprosić do wspólnego śpiewania i recytowania po angielsku również szkoły z województwa podkarpackiego.

Pliki do pobrania:
Zgłoszenie na konkurs
Regulamin

Konktakt dominikabeniowska@poczta.fm, anetakieltyka@interia.pl

4 grudnia 2013 ... i Ty możesz mieć czerwoną czapkę

6 Liceum Ogólnokształcące oraz Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci organizują zbiórkę pieniędzy do puszek oraz rzeczy potrzebnych dla podopiecznych hospicjum.
Zbiórka pieniędzy przez wolontariuszy odbędzie się we wszystkich szkołach średnich i gimnazjach na 4 godzinie lekcyjnej 4 grudnia 2013r.Utworzono 12.11.2013

Kwalifikacje do II etapu Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej „Non scholae, sed vitae discimus”

Miło nam poinformować, że wyłoniono drużyny, które zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu. Lista zakwalifikowanych znajduje się w pliku do pobrania.
Serdecznie gratulujemy!
Równocześnie informujemy, że PÓŁFINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ 8 STYCZNIA 2014R. (środa) O GODZ. 10.00 W VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W RZESZOWIE (AULA).
Przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem etap II polega na napisaniu przez każdą drużynę felietonu związanego z tematem Konkursu. Praca ta ma zawierać max 250 słów. Czas trwania II etapu Konkursu wynosi 90 minut. Wyniki posłużą do wyłonienia najlepszych 8 drużyn, które uzyskają statut Finalistów i wezmą udział w Finale (Instytut Historii – Uniwersytet Rzeszowski).
Podstawowym narzędziem komunikacji między Organizatorami i Uczestnikami Konkursu jest strona internetowa VI LO (http://www.lo6.resman.pl/index.php/konkursy), gdzie zamieszczone są Regulamin, komunikaty, a także wyniki poszczególnych stopni Konkursu.

Pliki do pobrania:
Lista zakwalifikowanych drużyn do II Etapu konkursu

Konktakt dr Beata Blahaczek

Spotkanie z rodzicami 14.11.2013

Spotkanie z rodzicami odbędzie się 14.11.2013 (czwartek). Rodziców klas pierwszych i drugich liceum zapraszamy na godzinę 16.00, natomiast rodziców maturzystów i uczniów technikum zapaszamy na godzinę 17.30.
KLASY MATURALNE ZACZYNAJĄ SPOTKANIE NA AULI!!!
Oto wykaz sal: KLASA 3 a sala 219, KLASA 3 b sala 221, KLASA 3 c sala 115, KLASA 3 d sala 127, KLASA 3 e sala 29, KLASA 3 f sala 122, KLASA 3 g sala 217, KLASA 3 h sala 213, KLASA 3 i sala 119, KLASA 3 k sala 32, KLASA 1 A sala 220, KLASA 1 B/C sala 28, KLASA 2 A sala 129, KLASA 2 B/C sala 121, KLASA 3 A sala 212, KLASA 3 B/C sala 124, KLASA 4 A sala 223, KLASA 4 B/C sala 21, KLASA 1 a sala 229, KLASA 1 b sala 114, KLASA 1 c sala 119, KLASA 1 d sala 213, KLASA 1 e sala 212, KLASA 1 f sala 28, KLASA 1 g sala 21, KLASA 1 h sala 223, KLASA 1 i sala 219, KLASA 1 k sala 32, KLASA 2 a sala 124, KLASA 2b sala 115, KLASA 2 c sala 130, KLASA 2 d sala 127, KLASA 2 e sala 29, KLASA 2 f sala 217, KLASA 2 g sala 220, KLASA 2 h sala 129, KLASA 2 i sala 34, KLASA 2 k sala 122,

Utworzono 12.11.2013

Otrzęsiny klas pierwszych


Zapraszamy na otrzęsiny klas pierwszych - 25.10. 2013 od godziny 17.00 - 21.00

Program:
- koncert zespołu Krzyśka Chruściela
- prezentacje klas pierwszych
- dyskoteka przy muzyce Michała Styki (DJ klubu Fashion)

Nie zapomnijcie legitymacji !!!! bo przy wejściu będą sprawdzane !
Wejście: klasy pierwsze 2 zł
pozostałe klasy 3 zł

Utworzono 21.10.2013

Stypendium dla uczniów


Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem przyznawania stypendiów dla uczniów szczeólnie uzdolnionych z województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2013/2014. Regulamin znajduje się w dziale Dokumenty szkolne

Utworzono 21.10.2013

Jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Nr 1

"Przeszłość zachowana w pamięci,
staje się częścią teraźniejszości"
Tadeusz Kotarbiński

W dniach 11-12. października 2013r. przeżywaliśmy jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie. W tym niezwykłym wydarzeniu uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, rodzice, jak i byli pracownicy szkoły oraz absolwenci.

przeczytaj więcej ...

Utworzono 14.10.2013

Wykaz sal na spotkanie abslowentów

Uroczyste rozpoczęcie „Dnia absolwenta”- godz. 11.30-aula szkolna. Po uroczystości zapraszamy Państwa do obejrzenia interesujących wystaw z okazji Jubileuszu oraz udostępniamy Państwu sale na towarzyskie spotkania po latach.

WYKAZ SAL NA SPOTKANIE ABSOLWENTÓW 12.10.2013

Absolwenci roczników 1957-1970

Sala 28-parter

Absolwenci roczników 1971-1980

Sala 29-parter

Absolwenci roczników 1981-1990

Sala 32-parter

Absolwenci roczników 1991-2000

Sala 34-parter

Absolwenci roczników 2001-2005

Sala 130- I piętro

Absolwenci roczników 2006-2010

Sala 129- I piętro

Absolwenci roczników 2011-2013

Sala 33-parter

 

Klasa 5A absolwenci 1970

Sala 113- I piętro

Klasy 3A i 3B absolwenci 1964

Sala 114- I piętro

Klasa 5C absolwenci 1984

Sala 126- I piętro

Klasy A, B, C absolwenci technikum 1962

Sala 123- I piętro

Klasa 3 C absolwenci technikum 1967

Sala 115- I piętro

Klasa 5 B absolwenci 1974

Sala 127- I piętro

Klasa 5A absolwenci 1973

Sala 119- I piętro

Klasa 5B, 5C absolwenci 1973

Sala 121- I piętro

Klasa 4 a LO absolwenci 1993

Sala 130a- I piętro

Klasa 3 o LO absolwenci 2010

Sala 122- I piętro

Klasa 4 a LO absolwenci 1995

Sala 124- I piętro

Utworzono 8.10.2013

Jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Nr 1

"Szanujmy wspomnienia, smakujmy ich treść,
nauczmy się je cenić ..."
A. Jastrzębiec-Kozłowski

W dniach 11-12 października 2013r. odbędą się uroczystości jubileuszowe 60-lecia Zespołu Szkół Nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego.
Jubileusz ten będzie doskonałą okazją do spotkania po latach z koleżankami i kolegami z ławy szkolnej, nauczycielami, szkołą i wspomnieniami. Niech więc dźwięk szkolnego dzwonka przywoła ponownie dawne czasy. Powróćmy do miejsca, w którym zostawiliśmy część swojego życia.

Program uroczystości....

11.10.2013 - dla zaproszonych gości
godz. 12:30 - Uroczyste spotkanie w auli szkolnej - 60 lat ZS NR 1
godz. 15:00 - 23:00 Spotkanie jubileuszowe w restauracji Nowy Dwór w Świlczy

12.10.2013
Dzień otwarty szkoły dla absolwentów. Zapraszamy na program artystyczny o 11.30 oraz do zwiedzania, wspominania. Spotkania prosimy zgłaszać w sekretariacie szkoły pod numerem 17 748 21 50.

Podczas obchodów jubileuszu dla gości dostępna będzie wystawa fotografii 60-lecia ZS NR 1


Posłuchaj spot radiowy (link dla starszych przeglądarek)...


Utworzono 16.09.2013

Spotkanie z rodzicami klas 1

Spotkanie z rodzicami klas pierwszych odbędzie się 11.09.2013 (środa) GODZ. 16.00 w auli szkolnej. Po rozpoczęciu wychowawcy zapraszają do następujących sal:
1a mgr E.Krupa 229, 1b mgr D.Długosz 217, 1c mgr R.Jost 119, 1d mgr B.Tylutki 213, 1e mgr M.Wójcicka 212, 1f mgr R.Brygidyn 122, 1g mgr U.Łubgan 21, 1h mgr J.Kordek 127, 1i mgr B.Rzeźnik 129, 1k mgr Z. Figiel 32, 1A mgr J.Czerepkowska 219, 1B/C mgr M.Niemczyk 29.

Utworzono 8.09.2013

Witamy po wakacjach ...

2 wrzenia , a co za tym idzie, czas spotkać się w gronie przyjaciół, a w przypadku pierwszoklasistów zawrzeć nowe znajomoci. Mamy nadzieję że te dwa minione miesiące spędziliście aktywnie odpoczywając i wracacie pełni zapału i chęcie do podjęcia nowych wyzwań ;) Na początek trochę informacji: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o godzinie 9.00 poprzedzone tradycyjnie mszą w kościele o.o. Bernardynów. Następnie po ogólnym rozpoczęciu klasy pierwsze udają się do auli szkolnej na spotkanie z Panem Dyrektorem, natomiast klasy starsze udają się na spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach. Numery sal i nazwiska wychowawców można sprawdzić TU lub na naszym koncie na Facebooku.

Utworzono 1.09.2013


partnerstwo

Do wakacji zostało:

     

Do matury zostało:

     

Rekrutacja 2015/2016

O szkole

Dokumenty szkolne

Materiały od nauczycieli

A po lekcjach

Przydatne linki

Przetargi

9
partnerstwo

Autor: Grzegorz Jasik
Copyright Zespół Szkół Nr 1
Rzeszów 2013 r.